Kurumsal Bilgi

Hakkımızda

1976 yılında Polhas Polyester Plastik İnşaat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi adıyla kurulan firmamız, uzman kadrosuyla halen İstanbul Pendik'te bulunan tesislerinde üretimini sürdürmektedir. 40 yıla yaklaşan tecrübesi ile sektöründe ilklerden olma özelliğini taşıyan Polhas, pazara en kaliteli ürünleri sunmakta da öncülüğünü devam ettirmektedir.

Polhas, esnek ürün gamı ve kaliteden taviz vermeye servis anlayışıyla polietilen mamullerin araştırma ve geliştirmelerini yapmakla beraber, piyasaya en kaliteli mamulü sunma ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırma amacıyla üretimini gerçekleştirmektedir....

Misyon & Vizyon

Misyonumuz: İnsan hayatının ayrılmaz bir parçası olan polietilen depolarının kullanımı daha da yaygınlaştırmak

- AR-GE çalışmalarımızla ergonomik özelliklerini daha da geliştirerek kullanımını kolaylaştırmak, Her sektörün ihtiyaçlarına göre yeni ürünler geliştirmek, İnsan sağlığı üzerindeki güvenirliliğini daha da arttırmak,

Vizyonumuz : Sektöründe Türkiye' deki öncü kurumlardan ve güvenilir markalardan olmayı sürdürerek dünya markası olmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin beklenti ve önerilerini dikkate alan, kaynakları etkili, ekonomik, verimli kullanarak, müşteri taleplerini, çevre şartlarını dikkate alarak yasal ve mevzuat şartlarına uygun, yerinde, zamanında, doğru, güvenilir, güler yüzle, hızlı ve daha etkin bir şekilde karşılayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini hedefleyen çağdaş ve katılımcı bir yönetim kültürünün oluşturulmasıdır.

  • Bu yönetim kültürüne ulaşmak için benimsediğimiz temel ilkeler şunlardır ;
  • Yapılan çalışmaların hedeflere uygunluğu ölçülerek sonuç odaklı olmak,
  • Her kademede görev, yetki ve sorumluluklara uygun liderler yetiştirilmesini sağlamak,
  • Süreçlerini sürekli iyileştirmeyi dikkate alan yönetim anlayışını geliştirmek,
  • Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimini sağlamak ve katılımcı olmalarını teşvik etmek,
  • Sürekli öğrenme, iyileştirme ve yenilikçilik anlayışı ile değişimi gerçekleştirmek

Bu amaçlar doğrultusunda Polhas Ltd. Şti.. olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde üzerinde yaşadığımız doğaya ve insana karşı toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde çalışmayı, ulusal düzeyde liderliğini sürdürmeyi, uluslararası düzeyde lider bir kuruluş olmayı hedefler.